2020 Mart bekçi alım ilanları yayımlandı

2020 Mart bekçi alım ilanları yayımlandı, başvurular devam ediyor

Milyonlarca vatandaşım merakla beklediği bekçi alımları için yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. 2020 Mart ayı bekçi alımları için İŞKUR tarafından 11 farklı şehirde bekçi alımı yapılacağı açıklandı.

11 İlde Bekçi Alımı

İŞKUR özel şirket iş ilanları alanlarından yayımlanan personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; İstanbul, Ankara, İzmir, Şırnak, Uşak, Muğla, Antalya, Bursa, Tekirdağ, Konya, Kocaeli şehirlerinde bekçi istihdamları yapılacaktır.

Hangi Şirketler Bekçi Alıyor?

Verilen İŞKUR bilgilerine göre; Kimflor Kimya Sanayi A.Ş. – İzmir, Hakimsan Asfalt İnşat A.Ş. – Ankara, Akbaşoğlu Kardeşler A.Ş. – İzmir, Faber Kimya ve İlaç San. Şti. – İstanbul, Erkan Tümen – Muğla, Teknodor Isıtma Soğutma Şti. – İstanbuş, Vardarlı İnşaat A.Ş. – Tekirdağ, Karataş Demir Çelik Şti. – Bursa il ve şirketlerinde bekçi alımları devam etmektedir.

İŞKUR Bekçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmesi için İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden arama kısmına bekçi yazarak ilgili ilanlara ulaşmaları ve kişisel bilgilerini girerek internet üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Adayların genel olarak 18-35 yaş aralığında olmaları ve fiziki yeterlilik ile bekçilik işini yapabilecek kabiliyete sahip olmaları gerekmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir